Google +

O nás

Lyžařská škola KILPI SNOW SCHOOL  RAMZOVÁ navazuje na předchozí ENVY SKI SCHOOL Ramzová, která byla založena v roce 2001. Se změnou názvu našeho generálního dodavatele instruktorského oblečení z ENVY na KILPI jsme se přejmenovali i my. KILPI SNOW SCHOOL  je rodinným podnikem, který zaměstnává místní a také finačně podporuje pořádání sportovních a kulturních akcí v regionu. Vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé – licence APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování), nebo cvičitelé s licencí akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Naši cvičitelé vedou výuku také v angličtině a polštině.

Pro nejmenší je přichystána lyžařská školka. Jedna z priorit naší lyžařské a snowboardové školy je výuka dětí. Instruktoři a instruktorky dokážou díky hravé formě výuky a svým milým a profesionálním přístupem udržet pozornost dětí v individuálních či skupinových lekcích. Ve skupinkách rozdělených podle věku a výkonnosti se zábavnou formou her děti učí základům lyžování. Provozujeme privátní dětskou sjezdovku s lanovým vlekem. Ta Je vyzdobená tak, aby se zde Vaše děti cítili příjemně. Ti pokročilejší průběžně odcházejí jezdit s instruktory na sousední lanovku. Délku výuky přizpůsobujeme dle věku a schopnosti Vašich dětí. Nejčastější jsou dvouhodinové lekce nebo celodenní 4 hodinový program, s přestávkou na oběd. Celodenní (hodinová) dětská Výuka v naší lyžařské školce probíhá každý den od 9 do 16 hodin. V ceně dětské školky je zahrnuto jízdné na dětském lanovém vleku. , jízdné na areálových vlecích v ceně zahrnuto není.Dále nabízíme skupinovou výuku. Tato forma výuky je vhodná pro začátečníky i pokročilé, doporučujeme pro skupinu známých, kamaradů a kolegů. Skupiny rozdělujeme podle lyžařských nebo snowboardových dovedností, vždy tak, aby na 3 zákazníky ve skupině byl k dispozici 1 instruktor. Skupinová výuka je od dvou osob včetně.

Privátní výuka představuje individuální přístup instruktora naší lyžařské školy k Vaším lyžařským dovednostem. Zaručí rychlé pokroky v osvojení si všech lyžařských, běžeckých nebo snowboardových dovedností. Kromě vybavení si můžete vybrat čas a délku výuky, a také instruktora. Vhodné pro děti i dospělé.